preload
22/06/22

Базові образи 2022 року всі головні тренди в новій колекції бренду Anna Mi

  • Patagonia: Webby Winner and Webby People’s Voice Winner in Websites and Mobile Sites: Fashion & Beauty
  • Crafted: Webby Winner in Websites and Mobile Sites: Corporate Social Responsibility
  • Google Store: Webby Winner and Webby People’s Voice Winner in Websites and Mobile Sites: Best Mobile Visual Design - Function


Working alongside Patagonia, the world’s foremost outfitter of outdoor gear and apparel, we set out to create an experience that defined how brands tell stories and do business. The work led to an improved navigation and customer journey; smarter product filtration, education, and wayfinding; and a story of sustainability for each product so customers can feel good about their purchase.

Як визначити свої розміри?

Мода без жертв — наразі світові бренди вибирають екошкіру. Вироби зі штучної шкіри кілька сезонів залишаються трендом номер один

Домашній «люкс»

Життя в умовах пандемії не залишила моду байдужою. Необхідність проводити вдома більшу частину часу надихнула багатьох світових дизайнерів на створення капсульних колекцій home style. Таким чином за рік асортимент люксового одягу для дому збільшився майже вдвічі. І як би нам не хотілося скоріше повернутися до колишнього життя, є всі підстави вважати, що у 2022 році людству ще не раз доведеться зіткнутися з карантинними обмеженнями. А значить home style залишається актуальним.

У своїй новій колекції бренд преміум-сегменту Anna Mi також пропонує образи в стилі home style. Це шовкова сукня в підлогу трендового синього кольору і жакардовий сюртук з квітковою вишивкою. Звичайно, такий наряд складно назвати повсякденним. Але в той самий час він ідеально підійде для домашніх урочистостей і новорічних свят, подарувавши своїй власниці відчуття розкоші та казки.

Наш сайт використовує Сookies для зберігання даних.